They Are Billions Download

They Are Billions jest strategią czasu rzeczywistego, pod względem stylistyki nawiązującą do nurtu steampunk. Produkcja przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows jest dziełem studia Numantian Games, znanego z Lords of Xulima: A Story of Gods and Humans. Tytuł posiada grafikę przedstawioną w rzucie izometrycznym. Data premiery 12.12.2017. Platformy Windows PC.

They Are Billions Pobierz grę na PC

They Are Billions download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Gracz trafia na nieznaną planetę, która przed laty skolonizowana została przez gatunek ludzki. W wyniku wybuchu epidemii oraz pojawienia się zombie, cywilizacja ta znajduje się obecnie o krok od ostatecznej zagłady. Pośród ocalałych znalazło się zaledwie kilka tysięcy osób, których jedynym celem jest odnalezienie sposobu na przetrwanie w opanowanym przez miliardy zombie świecie. Jeżeli chcesz poznać historię tego przeklętego świata, pobierz grę They Are Billions Download i zmierz się z wyjątkowo nieprzychylnym otoczeniem. Cechą charakterystyczną produkcji jest uzupełnienie wątków typowych dla horrorów oraz science-fiction steampunkowym klimatem. Znaczna część technologii wykorzystanych w grze opiera się na silnikach parowych, a rozwój kulturowy przywodzi na myśl epokę wiktoriańską.

Trailery gry

Mechanika

They Are Billions to gra strategiczna, której akcja rozgrywa się w czasie rzeczywistym. Tytuł posiada jednak opcję aktywnej pauzy, dzięki której gracz może na spokojnie wydawać poszczególne polecenia. Przebieg rozgrywki nieco odbiega od typowych produkcji typu RTS. Znaczna część zabawy polega na zarządzaniu oraz rozwijaniu kolonii, czym tytuł przypomina niektóre strategie ekonomiczne. Celem gracza jest gromadzenie niezbędnych surowców, ulepszenia oraz konstruowanie budynków oraz produkcja sieci energetycznej. Jeżeli chcesz skutecznie zapanować nad rozwojem tego świata, ściągnij They Are Billions free Download i postaraj się przywrócić cywilizacji dawny ład i porządek. W grze uwzględniona została obszerna kampania fabularna, pozwalająca na udział w zróżnicowanych misjach. Tytuł posiada również tryb survivalowy, w którym gracz musi przetrwać sto dni na losowo wygenerowanej mapie. Ciekawą grą steampunk jest Dishonored Death of the Outsider.

Walka w grze

Hordy zombie są stałym zagrożeniem w They Are Billions. Autorzy gry przygotowali własny silnik, dzięki któremu możliwe jest umieszczenie na mapie nawet 20 000 jednostek. Każdej z nich przypisywany jest osobny moduł sztucznej inteligencji, dzięki czemu zombie reagują na różne bodźce dźwiękowe i wizualne. Mogą odpierać atak po znalezieniu ciała jednego ze swoich pobratymców, a po przedostaniu się chociaż pojedynczego osobnika do wnętrza budynku skutecznie infekują jego mieszkańców. Podstawowym obowiązkiem gracza są zdecydowane i szybkie reakcje, dzięki którym może powstrzymać zamianę członków społeczności w kolonię żywych trupów. Przed zagrożeniem ochronić można się poprzez budowanie murów, wieżyczek oraz innych struktur obronnych, a także szkolenie i wynajmowanie najemników chętnych do walki z zombie.

They Are Billions Download – Pełna Wersja PC

They Are Billions pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 3 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10

  • CODEX They Are Billions Free Download
  • Exsite They Are Billions Pobierz za darmo
  • Free Download They Are Billions Torrent Pebx
  • Pobierz They Are Billions Crack Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.