Titanfall 2 Download

Titanfall 2 jest drugą częścią wieloosobowej strzelanki, której pierwowzór został wypuszczony w 2014 roku. Zarówno pierwszą jak i drugą część wyprodukowało studio Respawn Entertainment założone przez byłych pracowników Infinity Ward. Również obydwie części wydało Electronic Arts. Jest to sieciowa pierwszoosobowa strzelanka osadzona w uniwersum science fiction, w której kierujemy żołnierzami przyszłości o bardzo dużej mobilności i z możliwością przyzywania mechów Tytanów na pole bitwy. Ze względów biznesowych pierwsza część Titanfall ukazała się jedynie na konsole Xbox One, Xbox 360 oraz komputery osobiste. Przy produkcji drugiej odsłony umowa z firmą Microsoft już nie obowiązywała w związku z czym w grę będziemy mogli grać na wszystkich najpopularniejszych platformach – jest to tytuł multiplatformowy. Zobacz jak to jest niszczyć wrogie jednostki w świecie science fiction za pomocą potężnych mechów Tytanów i już dziś pobierz Titanfall 2 download. Data premiery gry twórcy Todda Aldermana zapowiedziano na 28 października 2016 oraz udostępniono na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Titanfall 2 Download – Pełna Wersja

Titanfall 2 Pobierz

Pobierz za Darmo!

PEŁNOPRAWNA KAMPANIA SINGLE PLAYER

Niespodzianką w drugiej części gry komputerowej Titanfall jest rozbudowana kampania fabularna single player – tego w oryginale nie było. W kampanii single player, jak zapewniają twócy, nie będziemy prowadzeni określonym korytarzem przez kolejne lokacje atakowani przez wrogów. Teren ma być otwarty, pełen wrogich jednostek i od nas ma zależeć gdzie i z której strony zaatakujemy. Głównym bohaterem jest strzelec ruchu oporu Jack Cooper, którego marzeniem jest zostać pilotem. Nieoczekiwanym zrządzeniem losu pilot jednego z mechów klasy Argus ginie w trakcie misji i jeszcze mniej oczekiwanym zrządzeniem losu ów mech na swojego pilota wybiera właśnie Jacka Coopera. Ciśnie się na usta powiedzenie “marzenia się spełniają”, w przypadku naszego bohatera faktycznie tak jest. Te wydarzenia dają początek niesamowitej przygodzie ze świszczącymi wszędzie kulami w tle. Mech klasy Argus wraz z nowym pilotem muszą teraz dokończyć zadanie i chociaż siły wroga są przeważające, w naszych rękach jest, by misję zakończyć powodzeniem. A może ty też chcesz zasiąść za sterami nadzwyczaj silnego mecha i doprowadzić misję do końca? W takim razie od razu pobierz Titanfall 2 download. Całość została oparta głownie o tryb kooperacji jednak pod względem technicznym wykorzystano silnik Source który był stosowany do takich produkcji jak Counter-Strike: Global Offensive.

MOBILNI I UZBROJENI PO ZĘBY ŻOŁNIERZE PRZYSZŁOŚCI

W grze akcji sterujemy żołnierzami przyszłości którzy mają dużo większe możliwości mobilne od dzisiejszych żołnierzy. Żołnierze przyszłości mogą wspinać się po budynkach, wykonywać podwójne skoki, jednak najpotężniejszą możliwością jest przyzywanie tytułowych mechów Tytanów. Żołnierze zasiadają w kabinie pilota robota bojowego, przez co w znacznym stopniu zwiększają swą siłę ognia. W trakcie rozgrywki multiplayerowej wszyscy gracze mają taką możliwość, więc każdy ma równe szanse, zaś rozgrywka jest wyrównana. W grze wprowadzono pewne zmiany, więc nie otrzymujemy kopii części pierwszej Titanfall. Spróbuj swoich sił grając na najnowszych konsolach PS4, XONE lub komputerach PC.

Przykładem takich zmian są wielkie miecze, które otrzymują tytułowi Tytani. Same mechy są ponadto bardziej zwinne i mogą przypuszczać bardziej efektowne ataki na nieprzyjaciela. Wyposażenie pilotów jest również bogatsze, chociażby o linkę, którą mogą przyciągać do siebie wrogów lub pomagać sobie nią przy wspinaniu po budynkach. Liczba dostępnych tytanów powiększyła się o sześć nowych, z których każdy ma inne, charakterystyczne dla siebie możliwości. Marzysz o zostaniu pilotem potężnego mecha Tytana i siać spustoszenie w szeregach wrogów? Jeśli tak, bezzwłocznie pobierz Titanfall 2 download. Cena na Origin 69,90 zł.

Titanfall 2 Pobierz na PC

Titanfall 2 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i7-6700K 4-Core 4.0GHz.
 • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
 • Karta grafiki: 8 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1080.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 45 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Exsite Titanfall 2 g2a Download
 • Pobierz Titanfall 2 Crack Torrent
 • Free Download Titanfall 2 Chomikuj
 • Pebx Titanfall 2 Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja Titanfall 2 PC Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *