Transport Fever 2 Download za darmo

Pobierz Transport Fever 2 to strategiczna ekonomiczna gra na komputer. W tym przypadku gracz musi dołożyć wszelkich starań, aby zadbać najlepiej jak tylko potrafi o infrastrukturę transportową. Na którą składa się wiele odmiennych środków lokomocji. Chodzi tu nie tylko o samochody, ale również samoloty, statki, a nawet pociągi.

Transport Fever 2 Pobierz za darmo

Transport Fever 2 download

Download free!

Podstawowe informacje

Producentem gry jest studio Urban Games, natomiast odpowiedzialność za wydanie gry spoczywa na Good Shepherd Entertainment / Gambitious. Gra dostępna jest zarówno z polskimi, jak i angielskimi napisami. Co ważne, jest to kontynuacja wydanej kilka lat wcześniej gry Transport Fever.

Zasady gry

Istota Transport Fever 2 do pobrania polega na podejmowaniu działań zmierzających to rozwinięcia infrastruktury tak, by wspomagała ona rozwinięcie imponująco działającego systemu. W tym systemie mają sprawnie działać różnego rodzaju środki transportu. A więc począwszy od pociągów i autobusów, a kończąc na samochodach ciężarowych, samolotach czy statkach.

Producenci postarali się o to, by w grze znalazło się miejsce na liczne wyzwania logistyczne, wzorowane na tych mających miejsce w życiu realnym. Śmiało można stwierdzić, że doskonale im się to udało. W grze gracze do swojej dyspozycji mają ponad 200 pojazdów z różnych epok.

Planowanie strategii czy budowa nowych obiektów to tylko niektóre zadania, jakie mają do zrealizowania gracze. Mogą korzystać zarówno z rozwiązań już istniejących (poddając je odpowiednim modyfikacjom), jak i tworzyć swoje własne. Oczywiście dla zwiększenia efektywności pracy niezbędne będzie prowadzenie analiz i statystyk.

Ciekawą opcją zastosowaną w Transport Fever 2 download jest edytor map. Daje on dość duże możliwości graczom co do kształtowania świata, co jest dość oryginalną możliwością przynajmniej jeśli chodzi o tego typu gry. Zabawę zakończyć możemy w dowolnym momencie, załadować stan gry do edytora i zmienić wygląd mapy. Później oczywiście bez większych przeszkód powrócić można do wcześniej przerwanych etapów. Jest to dość wyjątkowa gra, bowiem jej twórcy dali graczom wiele różnorodnych możliwości lepszego dopasowania jej do własnych potrzeb i preferencji.

Tryb i technika

Transport Fever 2 to gra przeznaczona tylko dla jednego gracza, tworzącego swoją firmę w trybie free play. Jak dla mnie dodatkowym smaczkiem są tu 3 kampanie, podczas których w ciekawy i zajmujący sposób poznać można historię światowego transportu. Ciekawą podobną grą jest Ancient Cities do pobrania.

W grze obserwujemy dobrej jakości trójwymiarową graficzną oprawę. A zatem świat przedstawiony w grze jest doskonale dopieszczony w każdym detalu. Zarówno w tętniących życiem metropoliach, jak i dzikich bezdrożach. Oświetlenie oraz liczne elementy oprawy również stoją tu na dość wysokim poziomie. A więc twórcy bardzo dużo starań włożyli w to, by interfejs stał się bardziej czytelny i przyjazny dla nowego użytkownika nieobeznanego z grami ekonomicznymi.

Jeśli zainteresowała Cię ta gra, nie zwlekaj, tylko pobierz ją jak najszybciej (wystarczy kilka chwil i jeden klik w download), by w pełni cieszyć się tym, co daje gra.

Transport Fever 2 Download Pełna Wersja PC

Transport Fever 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 560 / Radeon HD 7850
  • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit
 

  • Free Download Transport Fever Crack Darkw
  • Pobierz Transport Fever 2 Torrent Chomikuj
  • Pełna Wersja Transport Fever 2 Pobierz
  • CODEX Transport Fever free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.