Witchfire Download

Nowa polska strzelanka! Witchfire pełna wersja to gra, na którą czeka wielu polskich graczy, szczególnie zaś tych, którzy są rozmiłowani w klimatach dark fantasy i cenią sobie strzelanki. Ta gra polskiego producenta The Astronauts, znanego z resztą z poprzedniego wydawnictwa – Zaginięcie Ethana Cartera – to świetna pierwszoosobowa strzelanka (FPS), w której wartka akcja wciągnie każdego. Jeśli interesują Cię takie tematy, pobierz Witchfire download i rozpocznij rozgrywkę na naprawdę wysokim poziomie. Zadanie, jakie zostaje postawione przed graczem, zdaje się być proste – wyeliminować różnego rodzaju potwory, jakie stają na drodze głównego bohatera. A to oznacza wirtualną krwawą jatkę, co z resztą bardzo wyraźnie zostało podkreślone w teaserze Witchfire’a. Można więc mieć nadzieję na wyśmienitą rozgrywkę. Gra ma być wydana na platformę PC, choć deweloper nie odżegnuje się od stworzenia wersji na inne platformy.

Witchfire Download – do pobrania na PC

Witchfire pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Gracz wciela się w bohatera, który staje w szranki z różnej maści demonami. Jeśli chciałbyś stać się na chwilę wojownikiem, pobierz grę Witchfire free download i weź udział w tępieniu demonicznych wrogów. Niezwykły klimat grozy, jaki jest prezentowany w tej grze, to czyste dark fantasy, czyli gatunek, który kocha wielu graczy – szczególnie zaś tych, którzy lubią pierwszoosobowe strzelanki. Witchfire jest określany również jako shooter z elementami horroru, co sprawia, że gra wzbudza jeszcze większą ciekawość. Jedno jest pewne – gracz na pewno nie będzie się nudził! Przygaszone światło, cmentarze, czaszki – gotycki klimat gry działa stanowczo na jej korzyść.

Ta mroczna gra pochłonie na wiele godzin nie jedną osobę, która zdecyduje się zagrać. Ogromnym plusem produkcji jest fotorealizm, dzięki któremu rozgrywka jest jeszcze przyjemniejsza. Wysoki poziom graficzny to jedna z najistotniejszych cech tego wydawnictwa. Zastosowane metody graficzne pozwoliły odtworzyć wiele przedmiotów i obiektów w taki sposób, że z perspektywy gracza są one po prostu naturalne. Z resztą, z podobnych metod studio The Astronauts korzystało przy poprzednim wydawnictwie, które było chwalone między innymi za doskonałą grafikę. Wydawcy mają nadzieję, że Witchfire przebije pod tym względem poprzednią grę, gdyż w międzyczasie dopracowywano zastosowane wówczas sposoby i narzędzia. Podobną grą fantasy jest Darksiders 3 Pobierz.

Trailer gry Witchfire

Warto też wspomnieć, że podczas produkcji zdecydowano się na skorzystanie z technologii fotogrametrii. Oznacza to, że grafika w tym projekcie jest na naprawdę wysokim poziomie. Jeśli więc cenisz sobie wysoki poziom poszczególnych scen w trakcie grania, ściągnij Witchfire PC download i ciesz się świetną rozgrywką i równie dobrą grafiką. Gra jest dostępna w trybie single player. Posiada polskie i angielskie napisy, zaś dialogi są prowadzone w języku angielskim. Producenci tej gry zdecydowali się na współpracę z licznymi specjalistami związanymi z różnymi dziedzinami (w tym z muzyką, projektowaniem broni czy animowaniem uzbrojenia), by stworzyć grę na naprawdę wysokim poziomie. Celem było stworzenie projektu, który będzie naprawdę dopracowany i przemyślany.

Witchfire Pobierz reloaded

Witchfire download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Steam Witchfire Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Witchfire Crack Exsite
  • Chomikuj Witchfire Do pobrania Prophet
  • CODEX Witchfire Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *