XING: The Land Beyond Download

W grze XING: The Land Beyond, która jest  trójwymiarową, eksploracyjną przygodówką z widokiem ukazanym z perspektywy pierwszej osoby, mamy za zadanie wiekopomną oraz nad wyraz ciekawą podróż przez zaświaty. Rozgrywka oparta jest przede wszystkim na eksplorowaniu poziomów oraz rozwiązywaniu zagadek o różnym stopniu trudności. Co więcej, jako że w grze zostajemy obdarzeni mocą kształtowania pogody oraz zmiany pory dnia, możemy bez wahania wykorzystywać ową moc, by pójść w grze naprzód. Całość została zbudowana na technologii Unreal Engine 4 i przystosowana do współpracy z goglami Oculus Rift. Za produkcję odpowiada młode amerykańskie studio White Lotus Interactive, które tworząc grę czerpało inspirację z takich wcześniejszych pozycji jak Myst czy Portal. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w produkcji współpracujące z goglami Oculus Rift pobierz XING: The Land Beyond download. Data premiery odbyła się dnia 21 września 2017 na platformach PlayStation 4 oraz Microsoft Windows.

XING: The Land Beyond Download PC

XING: The Land Beyond download

Pobierz za Darmo!

DLA NAS KONIEC JEST POCZĄTKIEM

Zazwyczaj w grach wideo naszym zadaniem jest utrzymanie głównego bohatera przy życiu. Nic z resztą dziwnego – kto z nas chciałby opuścić dom, rodzinę, przyjaciół i udać się w podróż w nieznane, która niejednego napawa przerażeniem? Zwykle, gdy życie naszego bohatera spada do zera widzimy na ekranie znienawidzony przez większość, jeśli nie wszystkich graczy napis „GAME OVER”. Wtedy musimy zaczynać grę od początku, od ostatniego checkpointu lub ładować ostatni zapisany stan gry, by ponownie stawić czoła przeszkodom, które skutecznie utrudniły nam ukończenie gry czy choćby jej poziomu. W grze XING: The Land Beyond o dziwo historia zaczyna się właśnie od tego momentu – od śmierci głównego bohatera. Jego dusza, która opuściła martwe ciało rozpoczyna podróż po zaświatach mających postać archipelagu wysp pełnych tajemnic. Nie ma tu miejsca na logikę, za to znajdziemy wiele mistycyzmu, w związku z czym w grze napotkamy czynne wulkany, lasy, lodowe krainy, pustynie czy wysokie góry. Wszystkie te elementy są tuż obok siebie. Czasem śmierć przychodzi nagle, czasem już od dłuższego czasu spodziewamy się jej nadejścia. W grze XING: The Land Beyond z biegiem czasu poznajemy prawdę o życiu głównego bohatera oraz pomożemy mu pogodzić się ze śmiercią. Fabuła w opisywanej tu przygodówce odgrywa niebagatelną rolę, jednak opowieść przedstawiona jest w sposób delikatny. Historię zaświatów i jej mieszkańców poznajemy poprzez odczytywanie ukrytych wiadomości, analizę otoczenia czy interpretację poezji wyrytej na posągach. Jeśli chcesz dowiedzieć się czemu nasz bohater umarł i jakie wiódł życie, jakim był człowiekiem pobierz XING: The Land Beyond download. Zagraj na platformie PS4 lub PC a zauważysz znacząco dużo cech które wskazują jednoznacznie na elementy logiczne które są nieodłączną częścią gry.

O ROZGRYWCE SŁÓW KILKA

W grze XING: The Land Beyond bohaterem sterujemy podobnie jak w grach gatunku FPS, jednak nie uświadczymy tu potyczek na śmierć i życie, do pierwszej krwi czy nawet pierwszego uderzenia. Wskazówki do rozwiązania łamigłówek często są zawarte gdzieś w naszym otoczeniu, dlatego ważne jest by je dokładnie analizować. Zagadki możemy rozwiązywać na różne sposoby.

OPRAWA GRAFICZNA GRY

Gra pod względem wizualnym jest bardzo ładna, ze względu na typ rozgrywki i gatunek gry producenci dopieścili detale lokacji wzbogacając je jednocześnie o efekty specjalne i bajkową grę świateł. Świat jest pełen życia, chociaż brzmi to dość groteskowo biorąc pod uwagę fakt, że mówimy o zaświatach. Jeśli chcesz obrać rolę pana pogody i wywoływać śnieżyce lub przyzywać deszcz pobierz XING: The Land Beyond download. Cena na steam: 14,99 USD.

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1060.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 9 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

XING: The Land Beyond Pobierz

XING The Land Beyond download

Pobierz za Darmo!

Oficjalna strona: http://xingthegame.com/.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.