Obduction Download

Logiczna gra przygodowa występująca pod tytułem Obduction stanowi ciekawą propozycję studia Cyan, dedykowaną dla graczy preferujących rozwiązywanie łamigłówek wymagających sprytu, przy jednoczesnym udziale bogatej w detale grafiki. Jeśli jesteś osobą, która lubi wcielać się w bohaterów pokonujących umysłowe wyzwania, koniecznie pobierz Obduction Download i rozpocznij swoją własną przygodę. Data premiery gry komputerowej której twórcą jest Rand Miller odbyła się dnia 24 sierpnia 2016. Grę udostępniono na platformy PlayStation 4 oraz Microsoft Windows PC. Wydawcą w polsce jest studio Techland.

Obduction Download – Pełna Wersja

Obduction pobierz

Pobierz za Darmo!

Gra rozpoczyna się wprowadzeniem w formie filmiku, na podstawie którego użytkownik poznaje jej ogólny zarys fabularny. Główny bohater, którego tożsamość oraz charakterystyka nie są bliżej określone odnajduje pewnej nocy przedmiot, za pośrednictwem którego przenosi się do nieznanej i tajemniczej krainy – przebieg gry odbywa się z perspektywy pierwszej osoby, a widok z pozycji głównego bohatera umożliwia graczowi utożsamienie się z nim oraz większe zaangażowanie w rozgrywkę i pojawiające się zadania.

Przygoda polega na stopniowym odkrywaniu sekretów drzemiących w obcym świecie oraz ostatecznym odnalezieniu drogi powrotnej do domu. Odbywa się to poprzez samodzielną eksplorację otoczenia – odnajdywanie wskazówek niezbędnych do podejmowania dalszych kroków w grze staje się wyjątkowo wciągające oraz angażujące uwagę gracza. Całość składa się na jawne przypuszczenia iż mamy do czynienia z elementami logicznymi.

Warto zaznaczyć, że wartość graficzna omawianej propozycji wydaje się wyjątkowo wysoka – trójwymiarowy obraz zapewnia niezapomniane wrażenia wzrokowe, dzięki którym gracz ma możliwość dokładniejszego poznania świata gry. Dzięki bogactwu detali gra zachęca do zabawy, jak również staje się bardziej atrakcyjna, wywołując realistyczny efekt. Wszystkie zalety i wady tej technologii to zasługa silnika Unreal Engine 4 który jest wykorzystywany przy takich produkcjach jak Hello Neighbor czy Fortnite.

Przerywniki w postaci filmików mają na celu nakreślenie ogólnego zarysu warstwy fabularnej gry – pojawiające się w scenkach postaci wpływają na przebieg podjętej rozgrywki, jednak większość informacji koniecznych w celu przemierzania gry użytkownik musi odnaleźć samodzielnie. Gracz bada trójwymiarowy świat oraz analizuje występujące w nim elementy – czytanie dzienników i dokumentów, oglądanie różnego rodzaju przedmiotów oraz łączenie zdobytych informacji i budowanie na ich podstawie trafnych wniosków stanowią fundamentalne podstawy omawianej gry dostępnej na PS4 i PC.

Zręczność gracza nie ma w tej przygodzie większego znaczenia – liczy się tutaj spryt, bystrość, pomysłowość oraz umiejętność logicznego łączenia faktów i zdobywania informacji. Z uwagi na to, wspomniana gra wymaga od gracza stuprocentowego skupienia oraz niemal całkowitego pogrążenia umysłowego w grę.

Stopień trudność pojawiających się w rozgrywce zadań jest różnorodny – występują w niej bowiem zarówno proste zagadki logiczne, jak również trudne i wyjątkowo skomplikowane łamigłówki, wymagające od gracza intensywnego zaangażowania intelektualnego. Znajomość celu koniecznego do osiągnięcia jest oczywista na każdym etapie gry, jednak droga prowadząca do niego bywa złożona i zawiła.

Jeśli Twoje zainteresowania kierują się w stronę rozgrywek logicznych, pobierz Obduction Download i zaangażuj się w osobistą grę przygodową w trójwymiarze. Stając się bohaterem omawianej gry zostaniesz postawiony wobec konieczności samodzielnego rozwikłania wielu zagadek i łamigłówek umysłowych, a przejście przez kolejne zadania okaże się satysfakcjonujące oraz rozwojowe. Pobierz Obduction Download i przenieś się w niepoznany dotąd świat, pełen tajemnic i ukrytych informacji. Intelektualna rozgrywka urozmaicona estetycznymi elementami graficznymi stanowi zachęcającą alternatywę dla klasycznych gier różnego rodzaju. Cena na steam: 29,99 USD.

Obduction Pobierz na PC

Obduction download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-4590 3.3GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Oficjalna strona: https://obduction.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.