Scavengers Download

Jesteś miłośnikiem strzelanek MMO? Chcesz spróbować czegoś nowego? Pobierz Scavengers Download i oddaj się rozrywce na naprawdę dobrym poziomie. To gra, która przenosi gracza w niedaleką przyszłość. A przyszłość rysuje się mroźnie – na ziemi znów panuje epoka lodowcowa. Gracz trafia w sam środek otwartego świata, który zdaje się żyć własnym tempem. Okoliczności przyrody stawiają przed graczem ciężkie zadanie – musi przetrwać w niesprzyjających warunkach. To jednak nie wszystko. Okazuje się, że na bohatera gry czają się różne niebezpieczeństwa – zarówno w postaci mieszkańców tego zamarzniętego świata, jak i w postaci innych graczy. Walka o przetrwanie oznacza więc także walkę o życie z innymi postaciami. W końcu zasady w tak niesprzyjającym świecie są proste – przetrwają najsilniejsi lub najsprytniejsi. Producentem i zarazem wydawcą jest Midwinter Entertainment. Platformy: Microsoft Windows PC.

Scavengers PC Download do pobrania

Scavengers pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Ta sieciowa strzelanka powstała dzięki pomysłom studia Midwinter Entertainment. W zespole, który pracował na tym wydawnictwie, znalazły się osoby, które były odpowiedzialne wcześniej za takie superprodukcje jak Battlefield i Star Wars: Battlefront, Call of Duty: WWII czy Counter Strike. A to naprawdę dobrze wróży – za stworzenie gry wzięli się eksperci tematu strzelanek. Studio zdecydowało się na wydanie tej gry jedynie na komputery osobiste. Jeśli więc jesteś miłośnikiem takich hitów jak CoD czy CS, pobierz grę Scavengers free download i zasmakuj nowej, niezwykle ciekawej rozgrywki.

Zdjęcia gry


Fabuła opiera się na konflikcie trzech nacji, które pojawiają się w tym niegościnnym, zlodowaciałym świecie. Pierwsza z nich to zmutowane zwierzęta, czyli Scourge, druga to ludzie, którzy są w tej produkcji nazywani Outlanders, zaś ostatnia, trzecia frakcja to tajemnicza grupa zwana Salient. Wiadome jest, że ci ostatni są kontrolowani przez sztuczną inteligencję, która znajduje się w zaawansowanym stadium rozwoju. Jeśli chodzi zaś o mechanikę gry, to mamy tu do czynienia z standardowym TPP, czyli gracz obserwuje całą akcję i otaczający go świat z perspektywy trzeciej osoby. Wcielając się w daną postać mamy możliwość eksploracji dużego, otwartego świata, który przywodzi na myśl żyjący własnym życiem ekosystem. Ogromną zaletą tej gry jest fakt, że każda z postaci, jakie pojawiają się w tej produkcji posiada unikalny zestaw zachowań, dzięki czemu potyczki pomiędzy poszczególnymi grupami lub pojedynki jeden na jeden stają się jeszcze bardziej interesujące. Zachęca Cię taka wizja? Ściągnij grę Scavengers PC download na steamie i spróbuj swoich sił w walce z przyrodą i innymi wrogami. Podczas gry trzeba stworzyć czteroosobowy oddział bądź przyłączyć się do już istniejącego teamu. To znacznie ułatwia przetrwanie w tym wymagającym środowisku.

Trailer gry

W grze pojawiają się bardzo zaawansowane elementy survivalu. Sztuka przetrwania jest w końcu w tej grze niezwykle istotna. I tak oprócz odpierania ataków ze strony innych nacji, gracz musi zadbać o to, by jego postać się nie wyziębiła, nie umarła z głodu lub pragnienia. Pojawiają się również zaawansowane elementy craftingu. Gracz ma bowiem możliwość tworzenia podstawowych, niezbędnych narzędzi, a także broni, która ułatwia przetrwanie w tych niesprzyjających warunkach.

Scavengers Pobierz reloaded PC

Scavengers download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Steam Scavengers Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Scavengers Crack Exsite
  • Chomikuj Scavengers Do pobrania Prophet
  • CODEX Scavengers Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *